W tym tygodniu nasza firma miała ogromną przyjemność spotkać się dziećmi z Samorządowego Przedszkola w Wijewie. W związku z odbywającym się w wijewskim przedszkolu tygodniem „Poznajemy Zawody” opowiedzieliśmy o tym, czym zajmujemy się na co dzień. Dzieci z ogromnym zainteresowaniem wysłuchały pogadanki o bezpieczeństwie w pracy, domu i przedszkolu oraz ochronie przeciwpożarowej i pierwszej pomocy. Przedszkolaki mogły spróbować swoich sił w udzielaniu pierwszej pomocy na fantomach, obejrzeć wyposażenie apteczki, sprzętu do przeglądów hydrantów i gaśnic oraz innych atrybutów związanych z pracą w bhp. Niezwykłe spotkanie z maluchami z grupy Kotki, Pszczółki i Rybki zakończyliśmy praktyczną nauką stosowania gaśnic
Bardzo dziękujemy Pani Annie Waligóra i pozostałym Paniom za miłe przyjęcie a Pani Dyrektor Dorocie Wolniczak za umożliwienie zorganizowania spotkania.
Przede wszystkim chcemy jednak podziękować przedszkolakom z grupy Kotki, Pszczółki i Rybki za aktywność, zaangażowanie i ciekawość świata.
Macie Państwo niesamowite i mądre dzieci .


BHP Brenno
USŁUGI W ZAKRESIE BHP i PPOŻ
Brenno, ul.Wiosenna 1, 64-150 Wijewo
tel: 667525546
mail: bhpbrenno@op.pl
www.bhpbrenno.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *